Şehirlerarası Ofis Taşıma

Ofislerin bir şehirden diğer bir şehre taşınması süreci planlı ve programlı bir şekilde yönetilmesi gereken, profesyonellik isteyen bir süreç. İş yaptığı şehri değiştirme kararı veren şirketler, iş ortaklarına ve müşterilerine bu değişiklik kararını açıklarken, bağlı kalacakları bir sürede vermek durumundalar. Bunun aksi şekilde davranmanın müşteriler ve iş ortakları üzerinde ciddi güvensizlikler yaratacağı yadsınamaz bir gerçek.  

Fakat şirketlerin bu konuda gerçekçi bir deklarasyon yapabilmeleri için, çalıştıkları nakliyat şirketi de en az kendileri kadar profesyonel olmalı. Nakliye şirketi eğer ofis taşıma sürecini önceden hassasiyetle planlayıp, programlamadıysa ön görülen sürelere riayet edebilmesi mümkün değil.

Vakit Nakittir

Ofis taşıma işlemlerinde süre çok önemlidir. Ofis eşyalarının bir şehirden diğerine nakliyesi hızlı ve aynı zamanda da güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Şehirlerarası ucuz nakliye ne kadar hızlı gerçekleşirse, şirkette yeni gittiği bölgede operasyonlarına o kadar erken dönebilir.

Güvenli Taşıma

Ofis eşyaları ekseriyetle pahalı malzemelerdir. Ayrıca en küçük hasarda dahi değiştirmeleri gerekir zira bir şirketin ofisinin görünümü, aynı zamanda o şirketin kurumsal kimliğinin bir yansımasıdır. Bu nedenle ofis eşyaları taşınırken, nakliye aracına yüklenirken, nakliye aracından boşaltılırken ve yeni ofise taşınırken azami özen gösterilmelidir.  

Tüm ofis malzemeleri koruyucu malzemelerle sarılmalı, kırtasiye malzemeleri, dosyalar ve evraklar hassasiyetle tasnif edilerek, karton kutulara ve karton varillere yerleştirilmelidir. Araca yüklenen eşyalar, kutuları içinde kayışlarla araca sabitlenmeli ve sallanmadan dolayı gerçekleşebilecek hasarlara karşı güvenlik altına alınmalıdır.

Ofis Taşıma Yönetimi

Firmamız ofis taşınma sürecinizin verimli yönetimi için, öncelikle bir taşınma takvimi ve planı çıkartmaktadır. Bu takvimde belirtilen süreçlere tam uyum için programlı bir taşıma operasyonu yürütülmektedir. Nakliye esnasında gerçekleşebilecek hasarlara karşı, tüm eşyalarınız yüksek bedellerden yapılan nakliye sigortası ile güvence altına alınmaktadır.