Şehirlerarası Ev Taşıma

Yeni bir eve çıkanlar, tayini çıkıp ev taşımak zorunda kalanlar, çeşitli sebepler ile evini değiştirenler… Tek tek eşyalarınızın sarılması, paketlenmesi ve taşınması sizi oldukça düşündürüyor mu?  

şehirlerarası ev taşıma fiyatlarıPaketleme konusunda bilgisiz ve ilgisiz misiniz? Eşyalarınızı kolilemek için vaktiniz mi yok? O halde hiç düşünmeyin ve hemen bizimle irtibata geçin.  

Şehirlerarası Nakliye firmamız sizlere en uygun paketleme işlemlerini sunmaktadır. Hem de sizler hiç yorulmayacak ve elinizi dahi sürmeyeceksiniz.  

Paketleme konusunda uzman olan elemanlarımız ev taşıma esnasında evinizdeki tüm eşyalarınızı doğru paketleme usullerine göre paketlemektedir. Böylelikle siz hem yorulmayacaksınız hem de eşyalarınız doğru bir şekilde paketlenecek ve zarar görmeyecektir. 
Paketleme konusu oldukça mühim bir iştir. Çünkü bu konuda uzman olmayanların 3 kolide toplayacağı eşyaları bizim uzmanlarımız 1 koliye doğru yerleştirme sayesinde sığdırabilmektedir.  

Böylelikle araç içerisinde daha az yer kaplar ve daha az maliyet tutar. Aynı zamanda doğru paketlendikleri için kırılma, çizilme ve zarar görme olasılıkları da azalmaktadır. Şehirlerarası ev taşıma işlerinde yılların verdiği tecrübe ile çalışan kadromuz sayesinde içiniz rahat bir şekilde nakliye işleriniz yerine getirilecektir.  

Umzugskartons auf Parkett vor weißer Wand mit Werkzeug und BesenEviniz ile yeni taşınacağınız adres arasındaki kilometreye göre fiyat farklılaşması yaşanmaktadır.

Bu nedenle eviniz ile yeni gidilecek adresin arasındaki kilometrenin doğru hesaplanması gerekmektedir. Şehirlerarası ev taşıma şirketleri  Bunun yanı sıra çalışacak olan eleman sayısı da arttıkça ücret de değişiklik yaşanacaktır. 
 

Tüm bu fiyatlamanın belirlenebilmesi için Şehirlerarası ev taşıma fiyatları işlerinin öncesinde bilirkişinin evinize gelmesi gerekmektedir. Bu kişiler evinize gelerek değer tespiti raporu gerçekleştirmektedir.  

Kaç oda, kaç metrekare ev ve eşyaların büyüklüğü oldukça önemli bir fiyat kriteridir. Bu nedenle de eksper işleri bu konuda oldukça büyük önem taşımaktadır. Sizlere bu eksper hizmetimizi ücretsiz olarak sunmaktayız. Ayrıca firmamız ile şehirler arası ucuz ev taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.