Ofis Taşımacılığı

Evden eve taşımacılık konusu kişilerin kendi imkânlarıyla bireysel olarak altından kalkmasının zor olduğu bir iştir. Taşımacılıkta sadece bir eşyayı bir yerden bir yere götürme söz konusu olacak kadar basit bir iş değildir. En önemli sorun eşyaya ve çevreye zarar vermeden eşyanın de montajından sonra sağlam ve doğru şekilde yeniden montaj yapılabilmesidir.

Dikkatli Taşımacılık 

Genellikle ofis mobilyaları gibi de montaj ve montaj gerektiren eşyalar düzgün taşınmazsa,iki üç defa taşıdıktan sonra kullanım ömrü yarıya düşmektedir. Uzman desteği olmadan yapılan taşımalar esnasında çarpma, kırılma benzeri sorunlar yaşandığı için evden eve nakliye konusundaki en önemli nokta eşyaların sağlam şekilde taşınmasıdır. 

ofis-tasima

Uzman Ekip ve Planlama  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde firmamız keşif yapar kaç kişilik bir ekiple taşınacağı, hangi araç kullanılacağı, taşıma işleminin hangi kısımlardan yapılacağı, hangi paketleme yöntemi kullanılacağı gibi konulara karar verir.  

Taşıma işleminin yapılacağı tarih kararlaştırılır. Eğer taşıma esnasında risk gurubunda bulunabilecek bir eşya varsa bu durumda istenirse sigorta yapılır. Sigorta yaptırılması zorunlu değildir ancak taşıma esnasında kaza gibi öngörülemeyen bir durum olduğu takdirde oluşabilecek problemlere karşı hazır olmak için talep doğrultusunda sigorta yapılabilmektedir. 
Ofis taşımacılığında uzman ekibimiz ofis taşımacılığında kullandığı özel paketleme yöntemlerine sahiptir. Ofis mobilyalarını demontaj konusunda beceri sahibi personeliyle parçalarına ayırır, hasar görmeyecek şekilde paketler. Ürünün Birleştirici parçalarının kaybolmaması için onları da ayrıca paketler.

Taşırken sorun oluşturabilecek hareketli parçalar özel yöntemlerle sabitlenir. Çizilmemesi için dış kısımları mobilya kumaşlarıyla kaplanır. Şehirlerarası ofis Taşıma tamamlandığında yeni ofisinizde eşyalarınızın aynı şekilde kurulumu yapılır. Eğitimli uzman ekibimiz mobilya kurulumunu en az bir mobilyacı kadar profesyoneldir. 

 
Tüm Hizmetleriyle Tercih Sebebi 

Firmamız rekabet gücünü sürdürülebilir kılabilmek için yaptığı taahhütleri harfiyen yerine getirir. Müşterilerin talebi doğrultusunda hizmetlerini tamamlar. Ofis taşımacılığı hizmeti verilen birçok firma alandaki uzmanlığımıza en büyük referanstır. Ofis taşıma işlerinde fiyatlarımızı ve taşıma standartlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.